סטוריטליינג בשיווק העסק

בכל בוקר של נסיעה ארוכה לעבודה, כבר ברגע הישיבה ברכב ורגע לפני היציאה אני בוחרת לי פודקאסט להקשבה לדרך. הנושא הפעם היה storytelling ומקומו בחיינו והפעם כבר מההקשבה אליו נוצר סיפור 😊 בפני עצמו. מה שנקרא "הקשיבו הקשיבו" ולדעתי גם הלסת שלכם תיפול, בקטע טוב אני מתכוונת.

אתם בטח מכירים את זה. אתם מקשיבים למשהו שנוגע בכם ופוגש אתכם במקום מוכר של הסכמה או של התנסות ואתם מהנהנים לעצמכם בחיוך שאומר "נכון, הוא/היא צודקים". ככה קרה לי גם הפעם. הקשבתי והנהנתי לעצמי תוך כדי נסיעה. אמרתי לעצמי "זה נכון, היא צודקת" לא מעט פעמים. כמה דקות לפני שהפודקאסט הסתיים הגעתי לעבודה ועצרתי את ההקשבה (די בבעסה כי היה ממש מרתק). כמה דקות אחרי זה ואני כבר עמוק בתוך יום פגישות ארוך ומעניין בנושא פנסיה (כן, גם בזה אני מתמקצעת ועוסקת).

יושבת לי בין פגישה לפגישה, יום עמוס ממש. בין הפגישות יש רגעים כאלו, אתם מכירים, שמסתיימת פגישה והבאה טרם החלה. אני יושבת לי רגע עם הפייסבוק ואומרת לעצמי שאולי אכתוב פוסט בהשראת מה שלמדתי בדרך על storytelling מהפודקאסט המעולה!! של שלומי חסטר https://bit.ly/39tT4o0

כותבת כמה שורות בפייסבוק הפרטי, ממש בדקות בודדות, משתדלת לכתוב משהו ברוח הדברים שלמדתי בבוקר בהקשבה בדרך. כותבת מהלב, כותבת את הדברים כמו שהם, משתפת בכנות על המציאות שלנו, על מה שאנחנו מתמודדים איתו ובאותה הנשימה מציעה הצעה לקוראים.

זה הפוסט שיצא לי מכמה דקות וללא השתדלות מיותרת. הכי פשוט והכי מהר שיש.

כשיצאנו לדרך בינואר עם עגלת הגלידה של בוזה לא יכולנו לדמיין שככה תתפתח השנה הראשונה שלנו😄. האמת היא שכמו כולם. מי יכל...

Posted by Sagit Cohen on Tuesday, July 21, 2020

לא חולפות הרבה דקות והפוסט הקטן והחמוד שלי זוכה לתגובות מרגשות במיוחד. נכון לרגע כתיבת שורות אלו 38 תגובות, 23 שיתופים ולא מעט בכלל פניות בפרטי. אנשים שביקשו לדבר, לשמוע עוד וגם לסגור תאריכים, ממש ככה!

את הסיפור הזה בחרתי לספר לכם היום מפני כשיצאנו לדרך עם העסק לא יכולנו לדמיין כמה הוא ידרוש מאיתנו. כמה כוחות, סבלנות, קושי ואתגרים נאלץ לפתור תוך כדי תנועה. ידענו שאנחנו מוכנים ללמוד, וכנראה הרבה מאוד ובכל יום עוד ועוד על מנת להתחיל להבין בכלל מה זה לנהל עסק וכמה הוא דורש מאיתנו. היום שיתפתי אתכם בלמידה, בביצוע שלה ובתוצאות המהירות שהגיעו. וזה רק מפוסט אחד קטנטן. כנראה שמה שאומרים זה נכון, כנראה שגם השמיים הם לא הגבול 😊. תלמדו, תעשו והתוצאות יגיעו – מ-ב-ט-י-ח-ה!

השארת תגובה