לעשות את מה שאוהבים

 

וואוו, זו כותרת שמכילה עולם שלם. מי מאתנו לא רוצה לעשות את מה שהוא אוהב? לפחות ברוב שעות היום. מי שהרים יד ואמר לעצמו "אני" כנראה נמצא בסביבה טובה. רובנו רוצים לעשות את מה שאנחנו אוהבים ועדיף ברוב שעות היממה. אבל קודם כל קצת על מה קורה לנו כאשר אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים. מה קורה לנו מבפנים ויותר… מה קורה לנו מבחוץ.

כשעושים את מה שאוהבים, באמת, אין גבול לחיוביות ולטוב שאנו מרגישים. ראשית מחייכים יותר וזה כבר עושה יותר טוב לנו פנימה וכמובן החוצה. וזה ממשיך בהמון המון הרגשות חיוביות של כייף והנאה והרגשת הסיפוק האישי והמימוש העצמי. זה ממשיך בהרגשה טובה של הבאת ערך לעולם בשמחה ובשפע. כשעושים מה שאוהבים מרגישים יותר טוב פיזית ונפשית. נראים יותר טוב וחברותיים יותר כלפי עצמנו וכלפי אחרים. כשעושים את מה שאוהבים עושים יותר, חד משמעי! נהנים מהעשייה, לא מסתכלים על השעון ולא מחכים לסיים אלא רק רוצים עוד ועוד…. והזמן, הזמן טס, חולף ועובר בצ'יק צ'ק. אלו הרגעים שאומרים: "מה, כבר נגמר?", "חלפו שעתיים תוך דקותיים".

כשעושים את מה שאוהבים מרגישים טוב. ושטוב לך טוב לסביבה שלך. אחרים רוצים להיות בסביבתך וממש להידבק ברגשות האהבה שעוטפות אותך. נעים להיות לידך ואתה פתאום שם לב שיותר ויותר אנשים סביבך, מקשיבים לך ושואבים ממך אנרגיה חיובית. פתאום דברים שהיו תקועים זורמים יותר טוב ובקלות. אנשים שמחים לעזור לך ונהנים מזה. שמת לב שיש תזוזה בחיים שלך. שכל מה שניסית ורצית וחלמת זורם בנחת ופשוט קורה.

לעשות את מה שאוהבים זה סוג של דלק בריאות (מושג חדש שהמצאת ברגע זה). הדלק הזה גורם לנו לנוע, לפעול, לחיות בתוך זרימה אינסופית של טוב שמביא טוב שמביא טוב. המנוע, שהוא אנחנו, עובד בהרמוניה עם כל יתר חלקי הגוף וביחד מייצרים אנרגיה חיובית בלתי נגמרת. את הדלק הזה צריך להזין ולמלא כל הזמן ובשפע. הזרימה הכרחית לצורך ההמשכיות והתחזוקה של לעשות את מה שאוהבים.

למה אסור לעצמנו לוותר על זה? על לעשות את מה שאוהבים. מפני שאם נוותר על זה = ויתרנו על עצמנו וזה ממש חבל. אין יותר קשה, עצוב וחבל מלוותר על עצמך. ועל כן אנו חייבים לעצמנו לדבוק במסע החיפוש התמידי ולעולם לא להרפות מלעשות את מה שאנחנו אוהבים. לעולם לעולם לא לוותר על זכותנו הבסיסית הזו. לעשות את מה שאוהבים, לחיות את מה שאוהבים ולהיות נאהבים.

 

השארת תגובה