רוצה לשתף אתכם

כבר כמעט שנה שהלשונית של הבלוג פתוחה אצלי על המסך במחשב ואין מילים שנכתבות. לא מדוייק. הן נכתבות בראשי ובמחשבותיי. הן נכתבות ברגעים שבהם אני מהרהרת ותוהה על מה חשוב ויש לי להגיד. הן נכתבות בזמן נהיגה, ברגעים של לפני השינה או ממש מוקדם בבוקר. נכתבות בעל פה בתוך מוחי הפעיל ללא הרף אבל לא יורדות אל הכתב. עד שאתמול, בזמן שעבדתי במקום לשבט, הגיעה לקוחה חביבה והתחלנו לפטפט ולהכיר, כמו שאני אוהבת. הגענו לרצון שלי לכתוב ולשתף… ואותה שיחה שהיה בה כל כל עוד הרבה הביאה אותי לרגע הזה. "למה את לא כותבת כבר באמת? בבלוג שאת כל כך אוהבת" אמרתי לעצמי הבוקר בשעה חמש וחצי. ועכשעו השעה 8:44 ורק עכשיו עברתי לתכלס. למה? GOD KNOWS. כי לוקח לי זמן. וזה בסדר. בכל זאת הראש שלי לא נח וגם הידיים והרגליים וכמובן הלב. אז מותר לי שיקח לי זמן גם אם בינתיים המחשבות שלי נשארות אצלי ולא יוצאות אליכם.

מקום לשבט לקראת חגיגות שנתיים. ב- 21.10.2023 זה יקרה ואני בשוק מכמה מהר זה עבר ועובר. שנתיים שאני עושה רק את זה. מקימה ומפתחת, בונה ומפעילה. יוצרת קשרים, משווקת, משווקת, משווקת. אם להיות כנה אני לא עושה רק את זה. מעולם לא ידעתי לעשות רק דבר אחד. בשנתיים האלו אני כמובן גם מקדמת, דוחפת ותומכת ככל האפשר בעסק הנוסף שלנו – גלידת בוזה בדרכים. גם הוא עבר שינויים בשנתיים האחרונות. ובחודש האחרון גם חזרתי להיות שכירה במשרה חלקית. ועל זה עוד ידובר. כי בכל זאת אחרי שנתיים וכמה תובנות חשובות ומשמעותיות החלטתי שזה הדבר הנכון לעשות.

אז לא כתבתי שנה ועדיין מרגישה מלאה כרימון עם חשבות ואם בא לכם להישאר ולקרוא גם תזכו להבין מה קודח במוחי. ולו מעט ממנו.

אתם לב הדבר שנקרא מקום לשבט, אתם ממלאים את ליבי בכל רגע שבו אתם מבקרים. אני מביטה בכם מהצד ונרגשת. איזה כיף לי שאתם באים, יושבים עם האהובים שלכם וגם לבד ונהנים מהאווירה שרציתי שתרגישו וממטעמים מיוחדים ומושקעים שמפנקים אתכם ברגעים האלו שאתם צריכים. כיף לראות הורים וילדים מלקקים גלידה בהנאה ושותים קפה טוב. כיף לראות אתכם מדברים ביניכם על … אין לי מושג :-). זה כיף. כשאתם לוקחים מחצלת או דף צביעה לילדים זה בכלל משמח. עבורי זה אומר שנעים לכם ואתם רוצים להישאר.

אתם! אתם המנוע שדוחף ושעליו אני חושבת בכל הרגעים שקשורים לעסק. מתי נוח לכם להגיע? מה שעות הפתיחה הנכונות? מה התפריט המתאים? איך לתמחר? איזה עובדות לקבל לעבודה? איזה שירות תרצו לקבל? מה יחזק את רצונכם לחזור? איך להכיר לכם את המקום ואיזה מבצע נכון לעשות? הכל הכל קשור אליכם.

ובזכות זה שאתם המנוע מרגיש לי נכון שתהיו שותפים שלי במחשבות על מקום לשבט. אולי ככה נצמח ביחד טוב יותר? מה אתם אומרים? אני אשתף ואתם תתרשמו, תתחברו, תכירו. יאללה. פוסט לשבוע זו ההתחייבות שאני לוקחת על עצמי ממממממעכשיו :-).

השארת תגובה